centra

Editor in chief

Latest Articles

Σαρακηνός – Αίας (οι αποστολές των ομάδων)

Τους ποδοσφαιριστές που θα ακολουθήσουν την αποστολή της ομάδας ανακοίνωσαν οι προπονητές των ομάδων για το μεγάλο ντέρμπι του Σαββάτου ανάμεσα σε Σαρακηνό και...

Βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική Γ’ ΕΠΣΘ

Βαθμολογία (3η) Απόλλων Καν. 9 Δημητριάς 6 Κένταυρος Ν.Π. 6 Α.ΠΟ.Β. 4 Άθλος 4 Ν. Μαγνησιακός 3 Ερμής 1 Α.Ε. Διμηνίου 1 Αχιλλέας 0 4η...

Πανόραμα Γ’ ΕΠΣΘ

Αχιλλέας - Κένταυρος Ν.Π. 0-2 Με 0-2 πέρασε από το Αχίλλειο ο Κένταυρος χάρη σε γκολ που πέτυχαν οι Λαμπαδάρης και Πότσκα για να χαρίσουν...

Βαθμολογία – επόμενη αγωνιστική Β’ ΕΠΣΘ

Η βαθμολογία (4η) 1. Σκόπελος 5-0 12 2. Μυρμιδόνες 15-4 10 3. Πανιώνιος 14-4 10 4. Α.Κ. Νίκης 8-4 8 5. Αστέρας 10-6 7 6. Μαγνησιακός 5-5 5 7. Αγχίαλος 7-5...

Πανόραμα της Β’ ΕΠΣΘ

Μόνη στη κορυφή παρέμεινε η Σκόπελος μετά την ολοκλήρωση και της 4ης αγωνιστικής στη Β' κατηγορία, καθώς κέρδισε με 1-0 τη Μακρινίτσα. Αναλυτικά όσα...

Βαθμολογία και επόμενη της Α’ ΕΠΣΘ

Η βαθμολογία 1. Σαρακηνός 14-3 15 2. Ρήγας 19-3 13 3. Αίας 14-7 12 4. Αγία Άννα 15-6 10 5. Ακρόπολη 14-4 9 6. Τοξότης 7-6 8 7. Δήμητρα 18-6 7 8....

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΘ

Ακρόπολη - Σαρακηνός 1-2 Ένα από τα ντέρμπι της αγωνιστικής πραγματοποιήθηκε στο Σέσκλο το Σάββατο, όπου έφυγε νικητής ο Σαρακηνός με σκορ 1-2 και έκανε...

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΘ

Α’ ΕΠΣΘ ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 5η 2-Νοε-19 15:00 ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 5η 2-Νοε-19 15:00 OLIMPICO ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΑΙΑΣ 5η 3-Νοε-19 11:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΤΟΞΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 5η 3-Νοε-19 11:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΕ 2002 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 5η 3-Νοε-19 12:00 ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΜ 5η 3-Νοε-19 15:00 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ Φ. ΔΑΦΝΗ 5η 3-Νοε-19 15:00 ΑΕΡΙΝΟΥ ΠΥΡΑΣΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β’ ΕΠΣΘ ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 4η 2-Νοε-19 18:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. 4η 3-Νοε-19 11:00 ΕΤΒΑ ΠΗΛΕΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ 4η 3-Νοε-19 11:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ 4η 3-Νοε-19 11:30 ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 4η 3-Νοε-19 15:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4η 3-Νοε-19 15:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ Γ’ ΕΠΣΘ ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 3η 2-Νοε-19 15:00 ΕΥΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΠΟΒ 3η 2-Νοε-19 15:00 ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧ. ΚΕΝΤΡΑΥΡΟΣ ΝΠ 3η 3-Νοε-19 15:00 ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΕΡΜΗΣ 3η 3-Νοε-19 15:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. ΡΕΠΟ : Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ