Καρτάλης: «Παίξαμε πολύ καλά κόντρα στην καλύτερη ομάδα της Ελλάδας»
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ο Αλέξανδρος Καρτάλης μίλησε για την ισοπαλία με τον Ολυμπιακό και τόνισε ότι ο ΠΑΣ Γιάννινα μπορούσε να σκοράρει και δεύτερο τέρμα.

ΑΕΚ : Πρώτος στόχος ο Μιλόγεβιτς
SUPERLEAGUE

ΑΕΚ: Πρώτος στόχος ο Μιλόγεβιτς

Το όνομα του Βλάνταν Μιλόγεβιτς που «παίζει» γερά για τον πάγκο της ΑΕΚ, και το… κιτρινόμαυρο παρελθόν του

Ατρόμητος : Υποβλήθηκε σε επέμβαση ο Χαρίσης, επιστρέφει σε 6 μήνες
SUPERLEAGUE

Ατρόμητος: Υποβλήθηκε σε επέμβαση ο Χαρίσης, επιστρέφει σε 6 μήνες

Ο Χάρης Χαρίσης χειρουργήθηκε με επιτυχία στο γόνατο και αναμένεται να επιστρέψει στη δράση σε 6 μήνες.

Παπασταθόπουλος : Οι ενοχλήσεις, η αλλαγή και το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό

Παπασταθόπουλος: Οι ενοχλήσεις, η αλλαγή και το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό

Ο διεθνής στόπερ ένιωσε ενοχλήσεις και έγινε αλλαγή στο ημίχρονο του παιχνιδιού με τον ΠΑΣ Γιάννινα, κυρίως για να προφυλαχθεί και να είναι διαθέσιμος για το ντέρμπι με τους Πράσινους.

Ουάρντα : «Θέλαμε να κάνουμε περήφανο τον Ιβάν Σαββίδη»

Ουάρντα: «Θέλαμε να κάνουμε περήφανο τον Ιβάν Σαββίδη»

Στον Ιβάν Σαββίδη αφιέρωσε τη μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ επί της ΑΕΚ ο Αμρ Ουάρντα.

ΑΕΚ : Από το 2017 έχει να νικήσει τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ

ΑΕΚ: Από το 2017 έχει να νικήσει τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ

Ο ΠΑΟΚ πέρασε από το ΟΑΚΑ με σκορ 0-1 και έτσι η ΑΕΚ παραμένει χωρίς εντός έδρας νίκη επί των «ασπρόμαυρων» από το 2017.

Χιμένεθ : «Δεν υπήρχε κανένα φάουλ»

Χιμένεθ: «Δεν υπήρχε κανένα φάουλ»

Στη φάση που έκρινε το ματς στάθηκε στις δηλώσεις του ο Μανόλο Χιμένεθ τονίζοντας πως δεν υπήρξε κανένα φάουλ.

Ο Χιμένεθ κάνει «ντου» στον διαιτητή, αφού τον έχει χειροκροτήσει ειρωνικά (vid)

Ο Μανόλο Χιμένεθ μετά το τέλος του ματς με τον ΠΑΟΚ και το γκολ του Μουργκ, μπήκε έξαλλος στον αγωνιστικό χώρο και τα έβαλε με τον διαιτητή.

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ : Το buzzer beater του Μουργκ στο 94′ (vid)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Το buzzer beater του Μουργκ στο 94′ (vid)

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μουργκ με εκπληκτική εκτέλεση φάουλ έδωσε την νίκη στον ΠΑΟΚ απέναντι στην ΑΕΚ.

Ανδρούτσος : «Πολύ σημαντικό που σκοράραμε και δεν χάσαμε» (vid)

Ανδρούτσος: «Πολύ σημαντικό που σκοράραμε και δεν χάσαμε» (vid)

Στο γκολ που πέτυχε ο Ολυμπιακός στάθηκε ο Θανάσης Ανδρούτσος μετά την ισοπαλία με τον ΠΑΣ Γιάννινα.

Μαρτίνς : «Είχαν ευκαιρίες και οι δύο ομάδες, να είμαστε προσεκτικοί στη ρεβάνς»

Μαρτίνς: «Είχαν ευκαιρίες και οι δύο ομάδες, να είμαστε προσεκτικοί στη ρεβάνς»

Ο Πέδρο Μαρτίνς στάθηκε στο γεγονός ότι έγινε ένα ανοιχτό ματς με φάσεις και για τις δύο ομάδες τονίζοντας ότι ο Ολυμπιακός θα πρέπει να είναι προσεκτικός στη ρεβάνς.

Γκολ-ποίημα του Χασάν: Ισοφάρισε με ανάποδο ψαλίδι τον ΠΑΣ (Vid)

Ο Αχμέντ Χασάν ισοφάρισε για τον Ολυμπιακό στους Ζωσιμάδες, με ένα τρομερό ψαλιδάκι μετά από σέντρα του Κώστα Φορτούνη.

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός : Ο Σα σταμάτησε τον Μιλιντσεάνου (vid)

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός: Ο Σα σταμάτησε τον Μιλιντσεάνου (vid)

Στο 56′ ο ΠΑΣ Γιάννινα άγγιξε το 2-0 αλλά ο Σα με μεγάλη επέμβαση είπε «όχι στον Μιλιντσεάνου.

Το πέναλτι που πήρε ο ΠΑΣ μέσω του VAR για το 1-0 (Vid)

Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο ΠΑΣ Γιάννινα άνοιξε το σκορ κόντρα στον Ολυμπιακό με πέναλτι του Εραμούσπε.