ΝΦ

Σε ανοιχτό χώρο και συγκεκριμένα στο Πολιτιστικό Κέντο «Αθ. Σαρμάνης» της Νέας Αγχιάλου πραγματοποιήθηκε απόψε η κλήρωση για τα ζευγάρια κυπέλλου αλλά και για το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Θεσσαλίας.

Ως γνωστόν, η φετινή Α’ ΕΠΣΘ θα διεξαχθεί σε έναν ενιαίο όμιλο με 16 ομάδες, ενώ η Β’ ΕΠΣΘ με δύο ομίλους των εννέα και των δέκα ομάδων αντίστοιχα. Γ’ ΕΠΣΘ δεν θα υπάρχει φέτος, αλλά υπάρχει πρόβλεψη να επανέλθει την επόμενη αγωνιστική περίοδο.

Τα ζευγάρια του κυπέλλου

Νικ. Πανιώνιος Νέας Ιωνίας-Ερμής-Ρήγας Φεραίος

Πρωτεσίλαος-Ολυμπιακός Βόλου

Νικ. Ελευθεριακός-Ιάσων ΑΜ-Νίκη Βόλου

Νικ. ΝΑ Νίκης-Κένταυρος ΝΠ-Νικ. Μικροθήβες-Απόλλων Καναλίων

Μυρμιδόνες-Αίας Σούρπης

Νικ. Άθλος-Αχιλλέας-Νικ. ΑΠΟΒ-ΑΕ Διμηνίου

Μακρινίτσα-Σαρακηνός

Νικ. Άνθιμος Γαζής-Πηλέας-ΓΣ Αλμυρού

Πύρασος-ΦΘ Αγχίαλος

Σκιάθος-Αστέρας Ριζομύλου

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ακρόπολη Σέσκλου

Νικ. Νέοι Αγίας Άννας-ΕΛ Νηλέας-Δάφνη

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Τοξότης

Άνω Λεχώνια-ΑΕ 2002

Αγία Παρασκευή-Αγία Άννα

Θησέας Αγριάς-Νικ. Μαγνησιακός-Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων

Α’ ΕΠΣΘ

1η        αγωνιστική  16η

Μυρμιδόνες-Μακρινίτσα

Αγία Άννα-Πρωτεσίλαος

ΦΘ Αγχίαλος-Αίας Σούρπης

Σαρακηνός-Αγία Παρασκευή

Τοξότης- Ρήγας Φεραίος

ΑΕ 2002-Πύρασος

Αστέρας Ριζομύλου-Ακρόπολη Σέσκλου

Δάφνη–Σκιάθος

2η        αγωνιστική  17η

Αγία Άννα-Μυρμιδόνες

Μακρινίτσα-ΦΘ Αγχίαλος

Πρωτεσίλαος-Σαρακηνός

Αίας Σούρπης-Τοξότης

Αγία Παρασκευή-ΑΕ 2002

Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ριζομύλου

Πύρασος-Σκιάθος

Ακρόπολη Σέσκλου–Δάφνη

3η        αγωνιστική  18η

Μυρμιδόνες-ΦΘ Αγχίαλος

Σαρακηνός-Αγία Άννα

Τοξότης-Μακρινίτσα

ΑΕ 2002-Πρωτεσίλαος

Αστέρας Ριζομύλου-Αίας Σούρπης

Σκιάθος-Αγία Παρασκευή

Δάφνη- Ρήγας Φεραίος

Πύρασος-Ακρόπολη Σέσκλου

4η        αγωνιστική  19η

Σαρακηνός-Μυρμιδόνες

ΦΘ Αγχίαλος-Τοξότης

Αγία Άννα-ΑΕ 2002

Μακρινίτσα-Αστέρας Ριζομύλου

Πρωτεσίλαος-Σκιάθος

Αίας Σούρπης-Δάφνη

Αγία Παρασκευή-Ακρόπολη Σέσκλου

Ρήγας Φεραίος–Πύρασος

5η        αγωνιστική  20η

Μυρμιδόνες-Τοξότης

ΑΕ 2002-Σαρακηνός

Αστέρας Ριζομύλου-ΦΘ Αγχίαλος

Σκιάθος-Αγία Άννα

Δάφνη-Μακρινίτσα

Ακρόπολη Σέσκλου-Πρωτεσίλαος

Πύρασος-Αίας Σούρπης

Αγία Παρασκευή- Ρήγας Φεραίος

6η        αγωνιστική  21η

ΑΕ 2002-Μυρμιδόνες

Τοξότης-Αστέρας Ριζομύλου

Σαρακηνός-Σκιάθος

ΦΘ Αγχίαλος-Δάφνη

Αγία Άννα-Ακρόπολη Σέσκλου

Μακρινίτσα-Πύρασος

Πρωτεσίλαος- Ρήγας Φεραίος

Αίας Σούρπης-Αγία Παρασκευή

7η        αγωνιστική  22η

Μυρμιδόνες-Αστέρας Ριζομύλου

Σκιάθος-ΑΕ 2002

Δάφνη-Τοξότης

Ακρόπολη Σέσκλου-Σαρακηνός

Πύρασος-ΦΘ Αγχίαλος

Ρήγας Φεραίος-Αγία Άννα

Αγία Παρασκευή-Μακρινίτσα

Πρωτεσίλαος-Αίας Σούρπης

8η        αγωνιστική  23η

Σκιάθος-Μυρμιδόνες

Αστέρας Ριζομύλου-Δάφνη

ΑΕ 2002-Ακρόπολη Σέσκλου

Τοξότης-Πύρασος

Σαρακηνός- Ρήγας Φεραίος

ΦΘ Αγχίαλος-Αγία Παρασκευή

Αγία Άννα-Αίας Σούρπης

Μακρινίτσα–Πρωτεσίλαος

9η        αγωνιστική  24η

Μυρμιδόνες-Δάφνη

Ακρόπολη Σέσκλου-Σκιάθος

Πύρασος-Αστέρας Ριζομύλου

Ρήγας Φεραίος-ΑΕ 2002

Αγία Παρασκευή-Τοξότης

Αίας Σούρπης-Σαρακηνός

Πρωτεσίλαος-ΦΘ Αγχίαλος

Μακρινίτσα-Αγία Άννα

10η     αγωνιστική  25η

Ακρόπολη Σέσκλου-Μυρμιδόνες

Δάφνη-Πύρασος

Σκιάθος- Ρήγας Φεραίος

Αστέρας Ριζομύλου-Αγία Παρασκευή

ΑΕ 2002-Αίας Σούρπης

Τοξότης-Πρωτεσίλαος

Σαρακηνός-Μακρινίτσα

ΦΘ Αγχίαλος-Αγία Άννα

11η     αγωνιστική  26η

Μυρμιδόνες-Πύρασος

Ρήγας Φεραίος-Ακρόπολη Σέσκλου

Αγία Παρασκευή-Δάφνη

Αίας Σούρπης-Σκιάθος

Πρωτεσίλαος-Αστέρας Ριζομύλου

Μακρινίτσα-ΑΕ 2002

Αγία Άννα-Τοξότης

ΦΘ Αγχίαλος-Σαρακηνός

12η     αγωνιστική  27η

Ρήγας Φεραίος-Μυρμιδόνες

Πύρασος-Αγία Παρασκευή

Ακρόπολη Σέσκλου-Αίας Σούρπης

Δάφνη-Πρωτεσίλαος

Σκιάθος-Μακρινίτσα

Αστέρας Ριζομύλου-Αγία Άννα

ΑΕ 2002-ΦΘ Αγχίαλος

Τοξότης-Σαρακηνός

13η     αγωνιστική  28η

Μυρμιδόνες-Αγία Παρασκευή

Αίας Σούρπης- Ρήγας Φεραίος

Πρωτεσίλαος-Πύρασος

Μακρινίτσα-Ακρόπολη Σέσκλου

Αγία Άννα-Δάφνη

ΦΘ Αγχίαλος-Σκιάθος

Σαρακηνός-Αστέρας Ριζομύλου

Τοξότης-ΑΕ 2002

14η     αγωνιστική  29η

Αίας Σούρπης-Μυρμιδόνες

Αγία Παρασκευή-Πρωτεσίλαος

Ρήγας Φεραίος-Μακρινίτσα

Πύρασος-Αγία Άννα

Ακρόπολη Σέσκλου-ΦΘ Αγχίαλος

Δάφνη-Σαρακηνός

Σκιάθος-Τοξότης

Αστέρας Ριζομύλου-ΑΕ 2002

15η     αγωνιστική  30η

Μυρμιδόνες-Πρωτεσίλαος

Μακρινίτσα-Αίας Σούρπης

Αγία Άννα-Αγία Παρασκευή

ΦΘ Αγχίαλος- Ρήγας Φεραίος

Σαρακηνός-Πύρασος

Τοξότης-Ακρόπολη Σέσκλου

ΑΕ 2002-Δάφνη

Αστέρας Ριζομύλου-Σκιάθος

Β’ ΕΠΣΘ-Α’ Όμιλος

1η       αγωνιστική  10η

Άνω Λεχώνια-Ερμής

Κένταυρος ΝΠ-Άνθιμος Γαζής

Νέοι Αθλητές Νίκης-Μαγνησιακός

Ιάσων ΑΜ-Νέοι Αγίας Άννας

ΕΛ Νηλέας-ΑΕ Διμηνίου

2η       αγωνιστική  11η

Ερμής-Νέοι Αθλητές Νίκης

Κένταυρος ΝΠ-Άνω Λεχώνια

Νέοι Αγίας Άννας-ΑΕ Διμηνίου

Μαγνησιακός-ΕΛ Νηλέας

Άνθιμος Γαζής-Ιάσων ΑΜ

3η       αγωνιστική  12η

Άνω Λεχώνια-Νέοι Αθλητές Νίκης

Ιάσων ΑΜ-Κένταυρος ΝΠ

ΕΛ Νηλέας-Ερμής

ΑΕ Διμηνίου-Άνθιμος Γαζής

Νέοι Αγίας Άννας-Μαγνησιακός

4η       αγωνιστική  13η

Ερμής-Νέοι Αγίας Άννας

Κένταυρος ΝΠ-ΑΕ Διμηνίου

Νέοι Αθλητές Νίκης-ΕΛ Νηλέας

Ιάσων ΑΜ-Άνω Λεχώνια

Άνθιμος Γαζής-Μαγνησιακός

5η       αγωνιστική  14η

Άνω Λεχώνια-ΕΛ Νηλέας

Ερμής-Άνθιμος Γαζής

ΑΕ Διμηνίου-Ιάσων ΑΜ

Νέοι Αγίας Άννας-Νέοι Αθλητές Νίκης

Μαγνησιακός-Κένταυρος ΝΠ

6η       αγωνιστική  15η

Κένταυρος ΝΠ-Ερμής

Νέοι Αθλητές Νίκης-Άνθιμος Γαζής

Ιάσων ΑΜ-Μαγνησιακός

ΕΛ Νηλέας-Νέοι Αγίας Άννας

ΑΕ Διμηνίου-Άνω Λεχώνια

7η       αγωνιστική  16η

Ερμής-Ιάσων ΑΜ

Νέοι Αθλητές Νίκης-Κένταυρος ΝΠ

Νέοι Αγίας Άννας-Άνω Λεχώνια

Μαγνησιακός-ΑΕ Διμηνίου

Άνθιμος Γαζής-ΕΛ Νηλέας

8η       αγωνιστική  17η

Άνω Λεχώνια-Μαγνησιακός

Ιάσων ΑΜ-Νέοι Αθλητές Νίκης

ΕΛ Νηλέας-Κένταυρος ΝΠ

ΑΕ Διμηνίου-Ερμής

Άνθιμος Γαζής-Νέοι Αγίας Άννας

9η       αγωνιστική  18η

Άνω Λεχώνια-Άνθιμος Γαζής

Κένταυρος ΝΠ-Νέοι Αγίας Άννας

Νέοι Αθλητές Νίκης-ΑΕ Διμηνίου

ΕΛ Νηλέας-Ιάσων ΑΜ

Μαγνησιακός-Ερμής

 

Β’ ΕΠΣΘ -Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η        αγωνιστική  10η

Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων-Πηλέας

Άθλος Αλμυρού-ΑΠΟΒ

Μικροθήβες-Απόλλων Καναλίων

Πανιώνιος Νέας Ιωνίας-Αχιλλέας Αχιλλείου

Ρεπό: Ελευθεριακός

2η        αγωνιστική  11η

Πηλέας-Άθλος Αλμυρού

Ελευθεριακός-Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων

Απόλλων Καναλίων-Αχιλλέας Αχιλλείου

ΑΠΟΒ-Πανιώνιος Νέας Ιωνίας

Ρεπό: Μικροθήβες

3η       αγωνιστική  12η

Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων-Άθλος Αλμυρού

Μικροθήβες-Ελευθεριακός

Πανιώνιος Νέας Ιωνίας-Πηλέας

Απόλλων Καναλίων-ΑΠΟΒ

Ρεπό: Αχιλλέας Αχιλλείου

       αγωνιστική  13η

Πηλέας-Απόλλων Καναλίων

Ελευθεριακός-Αχιλλέας Αχιλλείου

Άθλος Αλμυρού-Πανιώνιος Νέας Ιωνίας

Μικροθήβες-Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων

Ρεπό: ΑΠΟΒ

       αγωνιστική  14η

Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων-Πανιώνιος Νέας Ιωνίας

Αχιλλέας Αχιλλείου-Μικροθήβες

Απόλλων Καναλίων-Άθλος Αλμυρού

ΑΠΟΒ-Ελευθεριακός

Ρεπό: Πηλέας

6η       αγωνιστική  15η

Ελευθεριακός-Πηλέας

Μικροθήβες-ΑΠΟΒ

Πανιώνιος Νέας Ιωνίας-Απόλλων Καναλίων

Αχιλλέας Αχιλλείου-Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων

Ρεπό: Άθλος Αλμυρού

       αγωνιστική  16η

Πηλέας-Μικροθήβες

Άθλος Αλμυρού-Ελευθεριακός

Απόλλων Καναλίων-Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων

ΑΠΟΒ-Αχιλλέας Αχιλλείου

Ρεπό: Πανιώνιος Νέας Ιωνίας

 

8η       αγωνιστική  17η

Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων-ΑΠΟΒ

Μικροθήβες-Άθλος Αλμυρού

Πανιώνιος Νέας Ιωνίας-Ελευθεριακός

Αχιλλέας Αχιλλείου-Πηλέας

Ρεπό: Απόλλων Καναλίων

9η       αγωνιστική  18η

Ελευθεριακός-Απόλλων Καναλίων

Άθλος Αλμυρού-Αχιλλέας Αχιλλείου

Πανιώνιος Νέας Ιωνίας-Μικροθήβες

ΑΠΟΒ-Πηλέας

Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων