Δείτε την 1η αγωνιστική και το πρόγραμμα στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-2021.

Στον 5ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 26 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – Αναγέννηση Άρτας
ΟΦΑΜ  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αστέρας Καληράχης  – Τηλυκράτης
ΠΑΣ Πρέβεζα  – ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου  – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Παναγρινιακός  – Θύελλα Κατσικάς
Αναγέννηση Άρτας  – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης  – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Θύελλα  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης  – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Αστέρας Καληράχης
3η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΟΦΑΜ
Αστέρας Καληράχης  – Παναγρινιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αμβρακικός Λουτρού  – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης  – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
4η αγωνιστική
Αστέρας Καληράχης  – Θύελλα Κατσικάς
ΟΦΑΜ  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Παναγρινιακός  – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας  – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης  – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού
5η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου  – Αστέρας Καληράχης
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΟΦΑΜ
Αμβρακικός Λουτρού  – Παναγρινιακός
ΑΕ Λευκίμμης  – Αναγέννηση Άρτας
Τηλυκράτης  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Ρεπό: ΠΑΣ Θύελλα
6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου  – Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Πρέβεζα  – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Καληράχης  – Αμβρακικός Λουτρού
ΟΦΑΜ  – ΑΕ Λευκίμμης
Παναγρινιακός  – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας  – Τηλυκράτης
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
7η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΑΕ Μεσολογγίου
Αμβρακικός Λουτρού  – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης  – ΠΑΣ Πρέβεζα
ΠΑΣ Θύελλα  – Αστέρας Καληράχης
Τηλυκράτης  – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
8η αγωνιστική
Αμβρακικός Λουτρού  – Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου  – ΠΑΣ Θύελλα
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Τηλυκράτης
Αστέρας Καληράχης  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός  – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: ΟΦΑΜ
9η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Θύελλα  – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης  – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας  – Αστέρας Καληράχης
ΟΦΑΜ  – Παναγρινιακός
Ρεπό: ΠΑΣ Πρέβεζα
10η αγωνιστική
ΠΑΣ Θύελλα  – Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Λευκίμμης  – Τηλυκράτης
Αμβρακικός Λουτρού  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αχέρων Καναλακίου  – Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Παναγρινιακός
Αστέρας Καληράχης  – ΟΦΑΜ
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου
11η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – Τηλυκράτης
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας  – Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΑΜ  – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Αστέρας Καληράχης
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
12η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Θύελλα  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης  – Παναγρινιακός
Αμβρακικός Λουτρού  – ΟΦΑΜ
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αστέρας Καληράχης
Αχέρων Καναλακίου  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Ρεπό: Τηλυκράτης
13η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός  – Τηλυκράτης
ΟΦΑΜ  – ΠΑΣ Θύελλα
Αστέρας Καληράχης  – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Αμβρακικός Λουτρού
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς

The post Γ’ Εθνική: Η πρεμιέρα και το πρόγραμμα του 5ου ομίλου appeared first on .

Περισσότερα Εδω!